2024 YKS TYT Türkçe Kanal Önerileri

0
64890

YKS TYT Türkçe kanal önerileri burada. En çok beğenilen 2024 YKS TYT Türkçe YouTube kanal önerileri öğrenciler tarafından seçiliyor.

En sevdiğiniz YKS TYT Türkçe YouTube kanallarını sizler için oylamaya sunuyoruz. Sen de en beğendiğin YouTube Türkçe kanallarını puanla ve kanallar hakkında yorumlar yaz.

Bu incelemeler arasında yer alması gerektiğini düşündüğünüz diğer YouTube Türkçe kanallarını yorum olarak ekleyebilirsiniz.

Diğer TYT-AYT kaynak önerileri için buraya göz atabilirsin.

1. Benim Hocam – Kadir Gümüş

Benim Hocam Kanalı aracılığıyla TYT Türkçe konularını anlatan Kadir Gümüş Hoca, 19 haftalık bir program ile öğrencilerin TYT Türkçe’de yüksek net yapmalarını hedefliyor.

180 puan
Olumlu Olumsuz

2. Rüştü Hoca ile Türkçe

Rüştü Hoca YouTube kanalının açıklamasında "İşi gücü taktik... Her sorunun bir taktiği var!!! Okuduğunu anlama artık hikâye... Tüm mesele TAKTİK bilmek..." diyor ve taktikleri ve yüksek enerjisi ile derslerini anlatıyor.

3. Benim Hocam – Öznur Saat Yıldırım

Öznur Hoca konuları bol bol örnek vererek ayrıntılarıyla anlatıyor. 2017 yılında yayınlamış olduğu videolar KPSS başlığı altında yayınlanmış olsa da TM ve TS öğrencileri için tavsiye edilen Türkçe kanalları arasında.

4. İsem Yayıncılık – Aker Kartal

Aker Kartal, İsem yayıncılık kanalında 42 video ile Türkçe konularını anlatmış.

5. Hocalara Geldik – Onur Hoca

Onur Hoca, Hocalara geldik kanalı aracılığıyla TYT Türkçe konularını anlatıyor. Toplam 93 videodan oluşan oynatma listesinde konu anlatımlarının yanında tekrar testleri çözerek konuların pekiştirilmesini sağlıyor.

6. KR Akademi – Berk Ekici

Berk Hoca bu kanalda TYT Türkçe konularını toplamda 26 poster notu ile anlatıyor.

-24 puan
Olumlu Olumsuz

7. Harun Ardıç

Kanalında hem Türkçe hem de Edebiyat konu anlatımları bulunan hocamız, Türkçe konularını 2013 yılında hazırladığı 32 video ile anlatıyor.

-24 puan
Olumlu Olumsuz

8. Önder Hoca

Önder Hoca konu anlatımlarını Örnek Akademi Yayınları üzerinden ücretli içerik olarak yayınlıyor. Onun dışında YouTube kanalındaki soru çözüm videoları ile Türkçe tekrarlarınızı yapabilirsiniz.

-25 puan
Olumlu Olumsuz
  1. 12. Sınıfa kadar ünlü ünsüz ayırımını yapamazken şimdi Önder Hoca’mız sayesinde dil bilgisini fule yakın çıkarıyorum kesinlikle tavsiye ederim

  2. hiç güven vermiyor tüm videoalrında beğeniyi görmeyi kapatmış. forumlarda isimi hiç iyi geçmiyor. yorumlar bile kapalı sanki bir şey yapmışta yayılmasından korkuyor. 300tlye kitap satıyor ama dollandırıcılar daha profosyenel pazarlar.

9. Fulya Hoca

Fulya Hoca, TYT Türkçe konularını 18 videoluk bir seri ile anlatıyor bu konu anlatımlarını soru çözüm videoları ile pekiştiriyor. Türkçe’nin yanında Edebiyat konu anlatımı videoları da bulunuyor.

-25 puan
Olumlu Olumsuz

10. Kampüs

Kampus kanalı Kamp2020 adı altında toplamış olduğu 19 konu anlatımı videosu ile TYT Türkçe konularını işliyor.

-59 puan
Olumlu Olumsuz

Bu sayfayı oylayın!