Universkop nedir? Neden universkop? Biz kimiz?

1
6441
universkop

Universkop nedir?

Universkop üniversite giriş sınavlarına hazırlanan öğrenciler için çeşitli başlıklarda içerik üreten bir platform. YKS hazırlık, rehberlik, tercihler, motivasyon, koçluk, üniversiteler, bölümler, sinema, edebiyat, müzik, spor, teknoloji ve birçok alanda içerikler bu platformda yer alıyor.

Bunun yanı sıra aktif kullandığımız bir YouTube kanalımız var. Buradan da sizlere video içerikleri üretiyoruz.

Neden universkop?

Ülkemizde üniversite giriş sınavlarına hazırlanan çok sayıda öğrenci var. Öğrencilerin sağlıklı bilgiler alabileceği ve ufuklarını geliştirebilecekleri verimli bir platforma ihtiyacı var.

Başta YouTube olmak üzere sosyal medyada yer alan bilgi kirliliği ve vizyon yoksunluğu bizi harekete geçiren en itici güç oldu.

Biz kimiz?

Üniversite sınavına hazırlık tecrübesini birebir yaşamış, sınavlara hazırlanan insanlarla birlikte çalışmış insanlarız. Biriktirdiğimiz tecrübeleri, gözlemlerimizi ve tavsiyelerimizi aktarmak için buradayız.

Önünüzde sizi ilgilendiren önemli bir sınav olduğu için bu konuda elimizden geldiğince yol gösterici olmaya çalışacağız.

Bunun yanı sıra en güzel yıllarınızda sizleri sınav stresinden uzaklaştırıp hayatınıza bir nebze de olsa renk katma isteğindeyiz.

Bize katılmak ister misin?

Paylaşmak istediğin tecrübelerin mi var? Ya da söylemek istediklerin… “Universkop” isimli Instagram hesabımıza mesaj atarak bizimle iletişime geçebilirsin.

Bu sayfayı oylayın!

Bildir
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oylanan
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Seher Demir

Merhabalar ziraat mühendisliği için kaç net yapmam gerekiyor ama eşit ağırlık bölümünden nasıl yapabilirim