TYT ve AYT Matematik YouTube Kanalı Önerileri

0
31953

TYT ve AYT Matematik YouTube Kanalı Önerileri

TYT ve AYT Matematik YouTube kanalı önerisi burada. En çok beğenilen TYT ve AYT Matematik kanal önerisi öğrenciler tarafından seçiliyor.

En sevdiğiniz TYT ve AYT Matematik YouTube kanalı önerileri sizler için oylamaya sunuluyor.

Sen de en beğendiğin YouTube kanallarını puanla ve kanallar hakkında yorumlar yaz.

Bu incelemeler arasında yer alması gerektiğini düşündüğünüz diğer YouTube kanallarını yorum olarak ekleyebilirsiniz.

Diğer TYT-AYT kaynak önerileri için buraya göz atabilirsin.

1. Rehber Matematik

404 bin abonesi olan kanalda TYT ve AYT matematik konu anlatım videoları yer alıyor. Rehber matematik kanalı ile ilgili aşağıya yorum yapabilir, oylamaya katılabilirsiniz.

320 puan
Olumlu Olumsuz
Devamı

2. Tunç Kurt Matematik

66 bin abonesi olan kanalda TYT ve AYT matematik ders videoları yer alıyor. Kanalda ayrıca DGS, ALES ve KPSS matematik video listeleri bulunuyor.

140 puan
Olumlu Olumsuz
 1. Zekasıyla bize yol gösteren hawking sayesinde matematiği çoğu zaman fullüyorum yanlışlar da dikkat hatasindan oluyor.

Devamı

3. Hocalara Geldik

1 milyon 80 bin abonesi olan kanalda TYT ve AYT matematik ders videoları yer alıyor. Kanalda ayrıca YKS için diğer sayısal ve sözel derslerin videoları da mevcut.

Devamı

4. Bıyıklı Matematik

38 bin abonesi olan kanalda TYT ve AYT matematik konu anlatım videoları yer alıyor. Kanalda ayrıca TYT ve AYT Geometri ders videoları bulunuyor.

Devamı

5. Sml Hoca

32 bin abonesi olan kanalda TYT ve AYT matematik konu anlatım videoları yer alıyor. Kanalda ayrıca Acil Matematik TYT ve AYT çözümleri bulunuyor.

 1. İsmail hoca soruları çok anlaşılır bir şekilde anlatıyor,konu anlatımını da aynı şekilde çok güzel anlatıyor, acil denemeleri sayesinde keşfettiğim değerli bir öğretmen kendisi kesinlikle tavsiye ederim.; )

Devamı

6. Atölye Matematik

22 bin abonesi olan kanalda TYT ve AYT matematik konu anlatım videoları yer alıyor.

 1. LTİ’yi müthiş anlatmış kanal. Gerek hocanın ses tonu olsun gerek her soruda mantığını tekrardan göstermesi olsun 10 numara 5 yıldız.

 2. Mantığıyla, akılda kalıcı bir şekilde anlatmasıyla fizikte Ertan Sinan Şahin’e benzettiğim hocadır kendisi. Ezbere yer yok diye de sık sık belirtir videolarında.

Devamı

7. Öğrenci İşi

4 bin abonesi olan kanalda TYT ve AYT matematik konu anlatım videoları yer alıyor. Kanalda ayrıca YKS sözel ve sayısal ders videoları bulunuyor.

Devamı

8. Şenol Hoca

1 milyon 130 bin abonesi olan kanalda TYT ve AYT matematik ders videoları yer alıyor. Kanalda ayrıca DGS ve KPSS için de oynatma listelerine yer verilmiş.

-19 puan
Olumlu Olumsuz
 1. Neden bu kadar – var ben de anlamadım. Şenol hoca+karekök 0 yapmıştım beni 12-14 nete çıkarmıştı. Temel atmak için güzel.

 2. Sadece temel atmak için güzel konuyu tam kavramadan saçma sapan zorluklarda sorular soruyor kitaplarında.

9. Video Var! – Ceyhun Hoca

66 bin abonesi olan kanalda TYT ve AYT matematik ders videoları ve soru çözüm videoları yer alıyor.

-25 puan
Olumlu Olumsuz
 1. Niye bu kanal beğenilmemiş anlamadım. ceyhun hoca yıllardır video cekiyor. eski videolarını 300k+ kişi izlerdi. Şimdi de güncel videolar çekiyor. PDF bırakmıyor kitabını almak lazım ama emek sonucta. temeli olmayanlar içinse cok iyi.

 2. Bu hoca harika anlatıyor ayrıntıları da veriyor buradaki olumsuz puanın nedenini fullazar videolarına bağlıyorum ama fullazar i açıp sonuna kadar izlemediyseniz ceyhun hoca azar veriyor sanabilirsiniz ama öyle değil gayet motive edici gerçekçi vide

10. MatAkademi

121 bin abonesi olan kanalda TYT ve AYT matematik konu anlatımlı ders videolarının yanı sıra YKS matematik çıkmış soruların çözüm videoları yer alıyor. Ayrıca çeşitli matematik denemelerinin de çözüm videoları mevcut.

-28 puan
Olumlu Olumsuz

11. Emrah Hoca

4 bin abonesi olan kanalda TYT matematik konu anlatımı videoları yer alıyor.

-60 puan
Olumlu Olumsuz

12. Atlas Akademi

97 bin abonesi olan kanalda ağırlıklı olarak TYT matematik ders videoları yer almakla beraber AYT matematik konu anlatım videoları da mevcut. Kanalda ayrıca TYT sayısal ve sözel ders videoları da bulunuyor.

-70 puan
Olumlu Olumsuz

13. Şifreli Matematik

228 bin abonesi olan kanalda TYT ve AYT matematik konu anlatım videoları yer alıyor. Kanalda ayrıca DGS, ALES ve KPSS matematik video listeleri bulunuyor.

-74 puan
Olumlu Olumsuz

14. KafaDengi TV

17 bin abonesi olan kanalda TYT ve AYT matematik konu anlatım videoları iki farklı seviyede olacak şekilde yer alıyor. Kanalda ayrıca YKS sayısal ve sözel ders videoları bulunuyor.

-74 puan
Olumlu Olumsuz

15. Kampüs – Tonguç Kampüs

705 bin abonesi olan kanalda YKS matematik konu anlatım videolarının yanı sıra YKS sözel ve sayısal ders videolarına yer veriliyor. Kanalda ayrıca birçok soru çözüm ve rehberlik videoları bulunuyor.

-96 puan
Olumlu Olumsuz
 1. Yahya Tan
  Eýub B
  Matematiğin Güler yüzü
  Benim hocam ilyas Güneş
  Bunlar da çok iyi öğretmenler
  Geometri için Kenan kara
  Benim hocam Ebru hoca

Bu sayfayı oylayın!

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız!
Lütfen adınızı yazınız