Türkiye Geneli Online Deneme Sınavları

11
230618
Türkiye Geneli Online Deneme Sınavları

Online deneme sınavları neden önemli?

Türkiye geneli online deneme sınavlarına girmek kendinizi görmek ve seviyenizi test etmek için çok büyük bir fırsat oluşturuyor. Koronavirüsten dolayı evde kalıp çalışmalarımızı evde sürdürdüğümüz günlerde deneme sınavlarına giriyor olmak oldukça önemli.

Henüz hazırlık aşamasını tamamlamamış ve konuları bitirmemiş olabilirsiniz. Online denemeye girmek evdeki ortamdan dolayı zor olması da normaldir. Unutmayın, sizinle aynı durumda olan birçok öğrenci var. Bu deneme sınavlarına girerek hem netlerinizi hem de sıralamanızı görmek çalışmalarınızın sonuç verip vermediğini anlamanız için yol gösterici olur.

YKS gibi bu sınavlar da bir sıralama sınavı olduğu için bu deneme sınavlarına girmenizin hazırlık sürecinde size faydalı olacağını düşünüyoruz. Denemeleri gerçek koşullara daha uygun çözmeniz için hazırladığımız TYT Optik Form ve AYT Optik Form‘a bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz.

YKS'de Hangi Konular Çıkmayacak?

YKS’de Çıkmayacak Konular | Kaldırılan Konular Neler?

16
YKS konuları değişti YKS konuları değişti. Peki YKS’de hangi derste hangi konular sınavda çıkmayacak? YKS'nin birinci oturumu olan TYT soruları değişmedi. AYT konuları değişti. AYT'de hangi konular...

2021’de YKS’ye girecek öğrencilerin girebilecekleri Türkiye geneli online deneme sınavları:

1. Özel Eğitim Öğretim Derneği (ÖZDEBİR) Türkiye geneli TYT–AYT online deneme sınavı

Özdebir Yayınları Logo

Deneme Sınavı Adı
TYT
AYT
Online Türkiye Geneli 1. Sınav
14 Kasım 2020
15 Kasım 2020
Online Türkiye Geneli 2. Sınav
26 Aralık 2020
27 Aralık 2020
Online Türkiye Geneli 3. Sınav
29 Ocak 2021
30 Ocak 2021
Online Türkiye Geneli 4. Sınav
6 Mart 2021
7 Mart 2021
Online Türkiye Geneli 5. Sınav
3 Nisan 2021
4 Nisan 2021
Online Türkiye Geneli 6. Sınav
15 Mayıs 2021
16 Mayıs 2021

 

ÖZDEBİR’den aldığımız bilgiye göre bu sınavlar sadece “Online İşlem Merkezi”inde tanımlı ÖZDEBİR bayileri veya talepte bulunan diğer kurumların başvurularına açık. Bireysel başvuru ile bu sınavlara katılmak mümkün değil ve ÖZDEBİR sınavı uygulayan kurumları açıklamıyor. Bununla beraber buradaki bağlantıdan, bayilerin bilgilerine ulaşabilirsiniz.

ÖZDEBİR 2021’de TYT’ye ve AYT’ye girecek öğrenciler için bireysel başvuru için yıl boyunca uygulanacak Türkiye Geneli YKS Denemelerini içeren 8 paketlik bir deneme sınavı çıkarmış. Kargo ile beraber bunların ücreti 160 TL olarak belirlenmiş. Sınavı çözdükten sonra sonucunuzu ÖZDEBİR sistemine ekleyip, Türkiye geneli sıralamanızı görüntüleyebiliyorsunuz. Sipariş vermek için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Sınav uygulamaları takvimde belirtilen günlerde saat 07.00 ile 21.00 arasında yapılacaktır. Sınava son başlama saati 21:00’ dir. Sınav takvimi için: http://www.ozdebir.org.tr/sinav-takvimi

2. Kurumsal Online Deneme Sınavları

Palme Yayınevi, Karekök Yayınları ve Limit Yayınları online deneme sınavı yapmaktalar ancak bununla ilgili kamuya açık bir bilgilendirme henüz yapmamış durumdalar. Eğer bir kuruma kayıtlıysanız, kurum girişi yaparak sınava girebileceğinizi düşünüyoruz. Konuyla ilgili bu yayın evlerinden şimdilik herhangi bir bilgilendirme alamadık.

Palme Yayınevi için buradan, Karekök Yayınları için buradan üyelik bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz. Limit Yayınları için buradan giriş yapabilirsiniz.

Bu yayınevleri 2020 bahar döneminde bireysel kullanıcılar için online deneme sınavı yapmıştı ancak bugüne kadar 2021 için herhangi bir bilgilendirmede henüz bulunulmadı.

 

3. nettekurs.com Deneme Sınavları

Türkiye Geneli Online Deneme Sınavları 1

Bu web sitesinden hem TYT hem de AYT için online deneme sınavı satın alabiliyorsunuz. Ücretsiz deneme imkanı da bulunuyor. Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

4. dijideneme.com Deneme Sınavları

Türkiye Geneli Online Deneme Sınavları 2

Bu web sayfasında öğrenci girişi yaparak online deneme sınavına ücretsiz bir şekilde girebiliyorsunuz. Ayrıntılı bilgi için: https://dijideneme.com/

5. TÖDER Türkiye geneli TYT – AYT deneme sınavı tarihleri 2020-2021

Türkiye Geneli Online Deneme Sınavları 3

Deneme Sınavı Adı
Başlangıç
Bitiş
Türkiye Geneli YKS 1. Sınav
14 Ocak 2021
17 Ocak 2021
Türkiye Geneli YKS 2. Sınav
13 Mart 2021
14 Mart 2021
Türkiye Geneli YKS 3. Sınav
29 Ocak 2021
30 Ocak 2021

 

TÖDER henüz online deneme sınavları ile ilgili bir açıklama yapmamış görünüyor. Ancak pandemi tedbirleri kapsamında alınan sokağa çıkma yasağı önleminden dolayı aralık ayında olan Türkiye geneli deneme sınavını ocak başına erteledi. Ayrıntılı bilgi için: https://www.toder.org/s-4-sinavlar

6. ÖZDER Türkiye geneli TYT-AYT deneme sınavı tarihleri 2020-2021

Türkiye Geneli Online Deneme Sınavları 4

Deneme Sınavı
Sınav Tarihi
Türkiye Geneli 1. Sınav (TYT)
19 Aralık 2020
Türkiye Geneli 2. Sınav (TYT ve AYT)
8-9 Mayıs 2021

 

ÖZDER Türkiye Geneli TYT-1 Deneme Sınavı, lise son sınıf öğrencileri ile lise veya
dengi okullardan mezun olan öğrencileri kapsamaktadır. Sınava katılmaya karar veren kurum, aynı zamanda “Sınav Uygulama Merkezi” olacaktır. Sınav uygulama merkezi olarak özel okullar ve özel öğretim kurumları tercih edilecektir. Öğrenciler, Sınav Uygulama Merkezlerine gelerek sınava başvuruda bulunabileceklerdir.

ÖZDER sınav başına kurumlardan 5 TL talep etmektedir, kurumlardan ise sınav başına 10 TL alması beklenmektedir. Ayrıntılı bilgi için: https://ozelogretim.org.tr/sinav-bilgilendirme/

7. Hocalara Geldik online denemeleri

Hocalara geldik denemelerine siteye üye olduktan sonra ulaşabiliyorsunuz. Ücretsiz üyelikte bu denemelere katılma hakkı sunmuyor, TYT+AYT dijital paket ise 199 TL ile satışa sunulmuş.

Ayrıntılı bilgi için:https://www.hocalarageldik.com/sinav/tyt-deneme-sinavi/

 

Bizi Takip Et!

 

 

Not: Başka kurumlar da online Türkiye geneli deneme sınavı yapacaklarını açıkladılar ancak tarih ve başvuru koşulları belli olmadığı için listemize dahil etmedik. Tarihler netleştikçe yazımız güncellenecektir. Bu listede yer alması gerektiğini düşündüğünüz online deneme sınavı yapan kurumları yorumlarda bize iletebilirsiniz.

Bu sayfayı oylayın!

397 puan
Olumlu Olumsuz
Önceki İçerikYKS’de Çıkmayacak Konular | Kaldırılan Konular Neler?
Sonraki İçerik11. Sınıflar Korona Günlerini Nasıl Değerlendirmeli?
Ekin Berkyürek
TED Ankara Koleji’nden mezun oldu. ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden lisans derecesini aldı. Almanya’da Duisburg-Essen ve Heidelberg üniversitelerinde değişim öğrencisi olarak bulundu. European School of Economics Floransa’da Visionary Leadership Program’ını tamamladı. Bir süre araştırma görevlisi kadrosunda ODTÜ Tanıtım Ofisi Koordinatörü olarak çalıştı. 2017’de Indiana University of Pennsylvania’nın Kariyer Planlama Merkezi’nde çalıştı. Şu anda uzman kadrosunda ODTÜ Kurumsal İletişim Ofisi’nde görev yapıyor ve ODTÜ İşletme Bölümü’nde lisansüstü çalışmalarına devam ediyor. Türkiye’nin ilk Quidditch takımı ODTÜ Hippogriffs’in kurucularından olan Ekin, Türkiye’yi temsilen turnuvalara katılan Team Turkey’de arayıcı ve vurucu olarak oynuyor.
Bildir
11 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oylanan
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
eylul

Merhabalar listeyi 2021 için güncelleyebilir misiniz ?

aslı

merhaba bu listeyi 2021yks sınavı için güncelleme şansınız var mı?

aslı

bu listeyi 2021 yks sınavı için güncelleme şansınız var mı ?

Bilinmiyen Numara

Berbat

muhammed

Aydın yayınları da yapıyor

ahmet

aptalca denemeler yapıyo

sus

sus

eser

çok iyi

Çağla

Aralarında pdf sini alabildiğimiz deneme var mı? Hepsinin pdfsi olsa en azından cevap anahtarı yayınlandıktan sonra denemenin pdfsi paylaşılsa güzel olur :]

Cafer

Elinize emeğinize sağlık gerçekten çok yardımcı oldu