Online Tercih Fuarları

0
1211

Online tercih fuarları üniversite aday öğrencilerinin üniversiteleri tanımak, bölümler ve mesleklerle ilgili doğrudan bilgi almak için önemli bir fırsat oluşturuyor. 2020 yılında bir çok üniversitenin pandemiden dolayı bütün tanıtım etkinliklerini dijitale taşıdıklarını düşünürsek online tercih fuarlarının önemi daha da fazla artıyor.

Bu içeriğimizde genel katılıma açık olan ücretsiz katılabileceğiniz online tercih fuarlarını listeleyecek ve aynı zamanda üniversitelerin kendi bünyelerinde yaptığı online tanıtım etkinliklerine yer vereceğiz. Üniversiteler online etkinliklerini duyurdukça içerik güncellenecektir.

 

Online Tercih Fuarları

1. Unitercih Online Üniversite Tercih Fuarı (28 Temmuz – 09 Ağustos)

Online Tercih Fuarları 1

Türkiye’nin ve KKTC’nin önde gelen devlet ve vakıf üniversitelerinin stantları ile yer alacağı fuarda, oyun motoru üzerine inşa edilen gerçek bir fuar deneyimi yaşayabilirsiniz. Fuar arayüzü web ve mobilden çalışıyor.

28 Temmuz – 09 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek olan Online Üniversite Tercih Fuarı tüm Türkiye genelinde aday öğrencilerin katılımına açık.

Detaylı bilgi ve kayıt için: https://unitercih.com/online-fuar/

2. Artıtercih Online Üniversite Tercih Fuarı (28 Temmuz – 10 Ağustos)

Online Tercih Fuarları 2

Online Üniversite Tercih Fuarına internetin olduğu her noktadan akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızla kolaylıkla bağlanabilirsiniz.

Katılımcı üniversite ve bölümlere ulaşabilir, üniversite yetkilileriyle anında canlı görüşmeler yapabilirsiniz.

Ayrıca tercih uzmanlarıyla online görüşüp tercih danışmanlığı hizmeti alarak üniversite tercihlerinizi doğru ve hatasız yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve kayıt için: https://www.artitercih.com/

3. Sanal Universite Fuarı

Sanal Üniversite Fuarı ile tek tıkla hayalindeki üniversiteyle ilgili bilgi alabilir, öğretim üyeleri ile konuşabilir, öğrencilerin deneyimlerini dinleyebilirsin!

Detaylı bilgi ve kayıt için: https://www.sanaluniversitefuari.com/

Bu sayfayı oylayın!

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör