Online Tercih Fuarları

0
663

Online tercih fuarları üniversite aday öğrencilerinin üniversiteleri tanımak, bölümler ve mesleklerle ilgili doğrudan bilgi almak için önemli bir fırsat oluşturuyor. 2020 yılında bir çok üniversitenin pandemiden dolayı bütün tanıtım etkinliklerini dijitale taşıdıklarını düşünürsek online tercih fuarlarının önemi daha da fazla artıyor.

Bu içeriğimizde genel katılıma açık olan ücretsiz katılabileceğiniz online tercih fuarlarını listeleyecek ve aynı zamanda üniversitelerin kendi bünyelerinde yaptığı online tanıtım etkinliklerine yer vereceğiz. Üniversiteler online etkinliklerini duyurdukça içerik güncellenecektir.

 

Online Tercih Fuarları

1. Unitercih Online Üniversite Tercih Fuarı (28 Temmuz – 09 Ağustos)

Türkiye’nin ve KKTC’nin önde gelen devlet ve vakıf üniversitelerinin stantları ile yer alacağı fuarda, oyun motoru üzerine inşa edilen gerçek bir fuar deneyimi yaşayabilirsiniz. Fuar arayüzü web ve mobilden çalışıyor.

28 Temmuz – 09 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek olan Online Üniversite Tercih Fuarı tüm Türkiye genelinde aday öğrencilerin katılımına açık.

Detaylı bilgi ve kayıt için: https://unitercih.com/online-fuar/

2. Artıtercih Online Üniversite Tercih Fuarı (28 Temmuz – 10 Ağustos)

Online Üniversite Tercih Fuarına internetin olduğu her noktadan akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızla kolaylıkla bağlanabilirsiniz.

Katılımcı üniversite ve bölümlere ulaşabilir, üniversite yetkilileriyle anında canlı görüşmeler yapabilirsiniz.

Ayrıca tercih uzmanlarıyla online görüşüp tercih danışmanlığı hizmeti alarak üniversite tercihlerinizi doğru ve hatasız yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve kayıt için: https://www.artitercih.com/

3. Sanal Universite Fuarı

Sanal Üniversite Fuarı ile tek tıkla hayalindeki üniversiteyle ilgili bilgi alabilir, öğretim üyeleri ile konuşabilir, öğrencilerin deneyimlerini dinleyebilirsin!

Detaylı bilgi ve kayıt için: https://www.sanaluniversitefuari.com/

Bu sayfayı oylayın!

Önceki İçerikSözel Bölümler | Puanları
Sonraki İçerikYKS (TYT AYT) Hazırlık Başlangıç Rehberi
Furkan Devran
Malatya Fen Lisesi’nde öğrenci iken içindeki sosyal bilim aşkını keşfetti. ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi’nden mezun olduktan sonra yine ODTÜ’de Medya ve Kültürel Çalışmalar Bölümü'nde yüksek lisansını tamamladı. Araştırma görevlisi olarak çalıştığı sırada ODTÜ Tanıtım Ofisi Koordinatörü olarak görev aldı. O günden beri üniversiteye hazırlanan gençlerle kurduğu bağı koparmadı. Şu anda baba olmasının yanı sıra bir sivil toplum kuruluşunda tam zamanlı olarak çalışmakta. Çalışanbaba instagram blogunda eşitlikçi ebeveynlik rollerini özendirmek için paylaşımlar yapmakta ve hayatın anlamını hatırlatacak baba şakaları yapmaktadır. Misyonu, üniversiteye hazırlanılan yılların kayıp değil kazanç olmasıdır.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız!
Lütfen adınızı yazınız