Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Önlisans Taban Puanları ve Sıralamaları 2020

0
72
Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Önlisans Taban Puanları ve Sıralamaları 2020

Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi taban puanları hakkında YÖK Atlas verilerine göre hazırlanan en güncel veriler bu sayfada derlendi.

Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi bir ön lisans programıdır. Bu programa yerleşmek isteyen öğrencilerin TYT puanları dikkate alınır. Bu bölümü tercih edecek adayların sonuç belgesindeki Y-TYT şeklinde belirtilen yerleştirme puan ve yerleştirme başarı sıralamasına bakarak tercih yapması gerekir.

Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi taban puanları ve başarı sıralamaları için listemizi inceleyebilirsiniz. 2020 YKS ile tercih yapacaklar için 2019 yılı verileri aşağıdadır.

Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi bölümü 2 yıllık bir ön lisans programıdır. TYT yerleştirme puanıyla öğrenci kabul etmektedir. Tabloda kontenjan sütununda (+) işaretinin sağında yer alan kısım okul birinciliği kontenjanını belirtmektedir. Açıklama kısmı boş olan bölümler devlet üniversitelerinin ücretsiz programlarıdır.

2 Yıllık Önlisans Taban Puanları ve Sıralamaları 2020
4 Yıllık Lisans Programları Taban Puanları ve Sıralamaları 2020
Üniversitelerin Taban Puanları ve Sıralamaları 2020

Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2 yıllık önlisans taban puanları ve Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi başarı sıralamaları için ayrıntılı tablo:

Üniversite Yüksekokul Açıklama 2019 kontenjan Taban Puan Başarı Sıralaması
Balıkesir Üniversitesi Edremit Meslek Yüksekokulu 30+1 198,89014 1590769
Balıkesir Üniversitesi Edremit Meslek Yüksekokulu KKTC Uyruklu 1+0
Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Akhisar Meslek Yüksekokulu 20+1

Bu sayfayı oylayın!

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız!
Lütfen adınızı yazınız