#ykstarihinedokunma Etiketiyle Gelen Twitter Tepkileri

0
2712

2020 YKS tayfanın çilesi bitmiyor. Koronavirüs salgını ile başlayan belirsizlikler silsilesi okulların tatil edilmesi ile artarak devam etti. Sınav tarihinin 25-26 Temmuz’a alınması ve sınav kapsamının netleşmesiyle beraber öğrenciler yeniden sınava odaklanmaya başladılar.

Resmi açıklama yapılmaması kaygıları arttırıyor

Hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken YKS’nin erkene alınacağı söylentileri dolaşmaya başladı. Söylentiler gittikçe daha çok yaygınlaşırken konuyla ilgili resmi açıklama yapılmaması öğrencilerin kaygılarının iyice artmasına neden oldu.

4 Mayıs Pazartesi günü “sınav tarihinin erkene alınacağı” kaygıları sonrasında Twitter’da #ykstarihinedokunma etiketiyle tepkiler yağmaya başladı. Öne çıkan tweetleri bu sayfada derledik. Peki senin duygularını en iyi yansıtan tweet hangisi? Eğer tweetler yeterli gelmezse düşüncelerini yorumlarda yazabilirsin.

YKS Tarihinin Öne Alınması Söylentileri

YKS Tarihinin Öne Alınması Söylentileri

YKS koronavirüs salgını nedeniyle ertelendi. Öğrenciler için bu erteleme kararı adapte olması zor bir durumdu. Şimdi YKS tarihinin tekrar erkene alınmasına ilişkin söylentiler ortaya çıktı....

1. Bonus: Bir tweet de bizden

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Bu sayfayı oylayın!

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız!
Lütfen adınızı yazınız