Silah Sanayi Teknikerliği 2 Yıllık Önlisans Taban Puanları ve Sıralamaları 2020

0
99
Silah Sanayi Teknikerliği 2 Yıllık Önlisans Taban Puanları ve Sıralamaları 2020

Silah Sanayi Teknikerliği taban puanları hakkında YÖK Atlas verilerine göre hazırlanan en güncel veriler bu sayfada derlendi.

Silah Sanayi Teknikerliği bir ön lisans programıdır. Bu programa yerleşmek isteyen öğrencilerin TYT puanları dikkate alınır. Bu bölümü tercih edecek adayların sonuç belgesindeki Y-TYT şeklinde belirtilen yerleştirme puan ve yerleştirme başarı sıralamasına bakarak tercih yapması gerekir.

Silah Sanayi Teknikerliği taban puanları ve başarı sıralamaları için listemizi inceleyebilirsiniz. 2020 YKS ile tercih yapacaklar için 2019 yılı verileri aşağıdadır.

Silah Sanayi Teknikerliği bölümü 2 yıllık bir ön lisans programıdır. TYT yerleştirme puanıyla öğrenci kabul etmektedir. Tabloda kontenjan sütununda (+) işaretinin sağında yer alan kısım okul birinciliği kontenjanını belirtmektedir. Açıklama kısmı boş olan bölümler devlet üniversitelerinin ücretsiz programlarıdır.

2 Yıllık Önlisans Taban Puanları ve Sıralamaları 2020
4 Yıllık Lisans Programları Taban Puanları ve Sıralamaları 2020
Üniversitelerin Taban Puanları ve Sıralamaları 2020

Silah Sanayi Teknikerliği 2 yıllık önlisans taban puanları ve Silah Sanayi Teknikerliği başarı sıralamaları için ayrıntılı tablo:

Üniversite Yüksekokul Açıklama 2019 kontenjan Taban Puan Başarı Sıralaması
Selçuk Üniversitesi Huğlu Meslek Yüksekokulu 60+2 263,25788 721874

Bu sayfayı oylayın!

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız!
Lütfen adınızı yazınız