Sahne ve Dekor Tasarımı 2 Yıllık Önlisans Taban Puanları ve Sıralamaları 2020

0
22
Sahne ve Dekor Tasarımı 2 Yıllık Önlisans Taban Puanları ve Sıralamaları 2020

Sahne ve Dekor Tasarımı taban puanları hakkında YÖK Atlas verilerine göre hazırlanan en güncel veriler bu sayfada derlendi.

Sahne ve Dekor Tasarımı bir ön lisans programıdır. Bu programa yerleşmek isteyen öğrencilerin TYT puanları dikkate alınır. Bu bölümü tercih edecek adayların sonuç belgesindeki Y-TYT şeklinde belirtilen yerleştirme puan ve yerleştirme başarı sıralamasına bakarak tercih yapması gerekir.

Sahne ve Dekor Tasarımı taban puanları ve başarı sıralamaları için listemizi inceleyebilirsiniz. 2020 YKS ile tercih yapacaklar için 2019 yılı verileri aşağıdadır.

Sahne ve Dekor Tasarımı bölümü 2 yıllık bir ön lisans programıdır. TYT yerleştirme puanıyla öğrenci kabul etmektedir. Tabloda kontenjan sütununda (+) işaretinin sağında yer alan kısım okul birinciliği kontenjanını belirtmektedir. Açıklama kısmı boş olan bölümler devlet üniversitelerinin ücretsiz programlarıdır.

2 Yıllık Önlisans Taban Puanları ve Sıralamaları 2020
4 Yıllık Lisans Programları Taban Puanları ve Sıralamaları 2020
Üniversitelerin Taban Puanları ve Sıralamaları 2020

Sahne ve Dekor Tasarımı 2 yıllık önlisans taban puanları ve Sahne ve Dekor Tasarımı başarı sıralamaları için ayrıntılı tablo:

Üniversite Yüksekokul Açıklama 2019 kontenjan Taban Puan Başarı Sıralaması
Akdeniz Üniversitesi Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu 25+1 214,14057 1362592
Akdeniz Üniversitesi Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu KKTC Uyruklu 1+0

Bu sayfayı oylayın!

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız!
Lütfen adınızı yazınız