Podcast: Organik Beyinler

0
985
Organik Beyinler

İnsan kaynakları departmanında çalışmış iki özgün kişiliğin hayata dair son derece hafif yoğunluklu sohbetlerini dinliyoruz “organik beyinler”de. Yoğunluk o kadar hafif ki, “herhalde konuyu konuşmaktan vazgeçecekler” diye düşündüğü oluyor insanın. Buna rağmen bölüm bittiğinde zihninizde o kadar çok şey kalıyor ki, pür dikkat dinlenen dersler kıskansın. 

İnsan kaynakları yetkililerinin zihin dünyasına sızmak, gün gelip sizi işe almak üzere değerlendirecek zihin dünyasına sızmak demek. Sadece karşı tarafı değil, kendinizi de daha yakından tanıyabilecek tüyolar var sohbetlerde. O yüzden sizin için seçtiğim ilk bölüm, çok sevdiğim kişilik tipleri serisinin ilki:

Ertan Sinan Şahin TYT Fizik Denemeleri
Ertan Sinan Şahin TYT Fizik Denemeleri
Ertan Sinan Şahin TYT Fizik Denemeleri
Ertan Sinan Şahin TYT Fizik Denemeleri

Dominant abla ve abiler…

Videonun ilk dakikasında konuyu unutup sohbete dalmaları sizi aldatmasın, gerçekten konuya giriyorlar, emin olun. Bu gevşek sohbetlerden keyif alabiliyorsanız, öğreneceğiniz çok şey var. 

Herkes üniversite okumalı mı?

Sizi çok daha yakından ilgilendirebilecek bir bölümde de “Herkes üniversite okumalı mı?” sorusu tartışılıyor. Net bir yanıt değil, güçlü sorular bulacağınız bir sohbet. Şimdiden keyifli dinlemeler:

Organik Beyinler’i nasıl dinleyebilirim?

Organikbeyinler YouTube, Spotify, iTunes, ve https://www.organikbeyinler.net web sayfasında sizleri bekliyor. 

Yeni bir şeyler keşfetmeyi seviyorsanız buraya da bakabilirsiniz.

Bu sayfayı oylayın!

AYT Fizik Denemeleri ÇIKTI!
AYT Fizik Denemeleri ÇIKTI!
AYT Fizik Denemeleri ÇIKTI!
AYT Fizik Denemeleri ÇIKTI!
Önceki İçerikYÖK Türkiye’nin En İyi Üniversitelerini Belirledi
Sonraki İçerikSınav Kaygısını Yenmek İçin 15 Dakika Yöntemi
Malatya Fen Lisesi’nde öğrenci iken içindeki sosyal bilim aşkını keşfetti. ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi’nden mezun olduktan sonra yine ODTÜ’de Medya ve Kültürel Çalışmalar Bölümü'nde yüksek lisansını tamamladı. Araştırma görevlisi olarak çalıştığı sırada ODTÜ Tanıtım Ofisi Koordinatörü olarak görev aldı. O günden beri üniversiteye hazırlanan gençlerle kurduğu bağı koparmadı. Çalışanbaba instagram blogunda eşitlikçi ebeveynlik rollerini özendirmek için paylaşımlar yapmakta ve hayatın anlamını hatırlatacak baba şakaları yapmaktadır. Misyonu, üniversiteye hazırlanılan yılların kayıp değil kazanç olmasını sağlamaktır.
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör