Patoloji Laboratuvar Teknikleri 2 Yıllık Önlisans Taban Puanları ve Sıralamaları 2020

0
133
Patoloji Laboratuvar Teknikleri 2 Yıllık Önlisans Taban Puanları ve Sıralamaları 2020

Patoloji Laboratuvar Teknikleri taban puanları hakkında YÖK Atlas verilerine göre hazırlanan en güncel veriler bu sayfada derlendi.

Patoloji Laboratuvar Teknikleri bir ön lisans programıdır. Bu programa yerleşmek isteyen öğrencilerin TYT puanları dikkate alınır. Bu bölümü tercih edecek adayların sonuç belgesindeki Y-TYT şeklinde belirtilen yerleştirme puan ve yerleştirme başarı sıralamasına bakarak tercih yapması gerekir.

Patoloji Laboratuvar Teknikleri taban puanları ve başarı sıralamaları için listemizi inceleyebilirsiniz. 2020 YKS ile tercih yapacaklar için 2019 yılı verileri aşağıdadır.

Patoloji Laboratuvar Teknikleri bölümü 2 yıllık bir ön lisans programıdır. TYT yerleştirme puanıyla öğrenci kabul etmektedir. Tabloda kontenjan sütununda (+) işaretinin sağında yer alan kısım okul birinciliği kontenjanını belirtmektedir. Açıklama kısmı boş olan bölümler devlet üniversitelerinin ücretsiz programlarıdır.

2 Yıllık Önlisans Taban Puanları ve Sıralamaları 2020
4 Yıllık Lisans Programları Taban Puanları ve Sıralamaları 2020
Üniversitelerin Taban Puanları ve Sıralamaları 2020

Patoloji Laboratuvar Teknikleri 2 yıllık önlisans taban puanları ve Patoloji Laboratuvar Teknikleri başarı sıralamaları için ayrıntılı tablo:

Lefke Avrupa Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu %75 İndirimli 13+0
Yakın Doğu Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Burslu 10+0
Yakın Doğu Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu %75 İndirimli 10+0

Bu sayfayı oylayın!

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız!
Lütfen adınızı yazınız