Yerli Firma Ozpack’in Tablet Kılıfları ve Laptop Çantaları

0
341
Tablet Kılıfı

Laptop çantası ve tablet çantası kullanırken defterler, kitaplar, ajandalar, kalemler için ayrıca bir çanta kullanmak gerekmiyor. OZPACK laptop çantası ve tablet çantası sizin için Türkiye’de tasarlandı ve üretildi. Aynı anda bilgisayarınızı, tabletinizi, kalem vb. malzemelerinizi organize etmeniz için kaliteli ve şık çözüm.

Sürekli yanımızda taşımamız gereken kitaplarımız, defterlerimiz var ve taşıma esnasında onları korumak aynı dağılmasını engellemek lazım. Kendi tasarımları ve kaliteli çantalarının güvenini oluşturan OZPACK ömür boyu garanti veren türk firması.

Ertan Sinan Şahin TYT Fizik Denemeleri
Ertan Sinan Şahin TYT Fizik Denemeleri
Ertan Sinan Şahin TYT Fizik Denemeleri
Ertan Sinan Şahin TYT Fizik Denemeleri

Herkes için ideal bir tablet veya bilgisayar çantası olmadığını düşünüyor olabilirsiniz. Öyleyse    henüz Ozpack ile tanışmamışsınız. Dizüstü bilgisayarların ve tabletlerin taşınması için özel olarak üretilen Ozpack çantalar, bilgisayarlarını işe, okula, üniversiteye, tatile güvenli ve konforlu bir şekilde taşımak isteyen hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih ediliyor.

Laptop çantalar, aslında, laptopları kötü hava koşullarından, kazara çarpmalardan ve atmosferik etkenlerden korumak için tasarlanmış, yastıklı veya korumalı bir iç kısma sahip çantalardır. Bu özelliklere ek olarak Ozpack, kullanışlı ve şık tasarımlara sahip çantaları ile zevkinize en uygun çantalarla ömür boyu garanti sunuyor. Sizin için iyi bir yol arkadaşı arıyorsanız yerli firma Ozpack aradığınız arkadaşınız.

Tüm Ozpack’lere ömür boyu garanti sunan Ozpack aldığınız bir çantanın fermuarı bozulsa bile garanti kapsamına giriyor. Ayrıca Ozpack’lerinizde yaşanan sorunların çözülmediği durumlarda Ozpack birebir yeni bir Ozpack ile değişim sunuyor. Apple düzeyinde garanti hizmeti sunan Türk firması diye tanımlamamız en doğru benzetme olacaktır.

Tasarımlarını ve üretim süreçlerini tamamını Türkiye’de sürdüren OZPACK’in ürünlerini bizler de görünce fazlası ile sevdik. İyi korumamız gereken laptop, telefon ve tabletlerimiz için kaliteli ve işlevsel çözümler sunan çok az çanta ve türevi ürün bulunuyor ve OZPACK, ömür boyu garanti seçeneği ile müşteri memnuniyeti konusunda aranan firmalardan. Ayrıca aldığınız tüm Ozpack’lerin üzerine isminizi de yazdırabiliyorsunuz. Bu sayede sadece size özel bir Ozpack sahibi olmuş oluyorsunuz.

Sizler için üniversite yolunda eşlik etmesi için Tablet Kılıflarını ve Laptop Çantalarını seçtik:

1. Lastikli ve elde taşınabilen okul ve laptop çantası Ozpack Business

Laptop Çantası BusinessPackAdı her ne kadar Business olsa da bu çanta, özellikle öğrenciler için fazlasıyla pratik. 4-5 defter, 2 kitap, ajanda, laptop, kitaplarla birlikte pratik şekilde elde taşınmasına izin veren lastikli yapısı ile Ozpack’in en popüler tasarımlarından birisi.

Ön cebini kalemlik, şarj aletlerinizi ve telefonuzu koymak için kullanabilirsiniz. İç kısmında ise laptopunuzu, tabletinizi koyabileceğiniz cebi var ve defterlerinizi, kitaplarınızı kaymalara karşı önlemek adına lastikli bir şerit geçiyor. OZPACK materyal olarak suni deri kullanıyor. Fermuarlarında ise dünyaca ünlü YKK firması ile çalışmaktadır.

Business Ozpack’in boyutları;

Dış Cep     : 14 cm X 29 cm

İç Cep       : 22 cm X 32 cm

2. Defter, kitap ve tablet taşımak için tablet kılıfı

Tablet KılıfıKüçük boyutlarına rağmen gün içerisinde kullanacağınız Ozpack tablet kılıfı serisi ile tıpkı Business serisinde olduğu gibi 4-5 defter, 2 kitap ve ajandanızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Bu açıdan bakıldığında sırt çantalarından sıkılanlar için iyi bir alternatif olduğunu söyleyebiliriz.

Eğer gittiğiniz her yere bilgisayar yerine tabletinizi de götürüyorsanız Ozpack’in Business, ve daha renkli tasarımlara sahip desenli tablet kılıflarına göz atabilirsiniz. Tüm tablet çantalarında tıpkı diğerlerinde olduğu gibi ekstra gözler de yer alıyor.

3. Kalemlerinizi, silginizi, ve makyaj malzemelerinizi taşımak için TriPack

TriPackBirbirinden bağımsız 3 ayrı transparan bölmesiyle ile kendi organizatörünü kendin yarat.

Kırtasiye veya kişisel bakım eşyalarını çantanda düzenli bir şekilde taşıyabilmenin yanında Tripack’i hobilerin için de kullanabilirsin.

El işi kağıtlarından, pastacılık modelleme malzemelerine, ve hatta elektronikten Arduino sensörlerinden, mini hırdavat aletlerine kadar birçok farklı alana dahil olurken ayrıca makyaj malzemelerini düzenli tutmak için de kullanabilirsin. Tripack’i de bunun bir parçası yap.

Dünyada eşi olmayan TriPack, Ozpack kalitesi ve ömür boyu garantisi ile…

Bu sayfayı oylayın!

AYT Fizik Denemeleri ÇIKTI!
AYT Fizik Denemeleri ÇIKTI!
AYT Fizik Denemeleri ÇIKTI!
AYT Fizik Denemeleri ÇIKTI!
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör