VIP Fizik (2/8)

  1
  5

  İkinci olarak bahsetmek istediğim kanal ise VIP Fizik. Kanal 2018 yılında açılmış, 327 bin aboneye sahip. Bu kanalda TYT ve AYT’ye yönelik birçok içerik bulunuyor. İçerikleri özgün, yaratıcı ve her seviyeye uygun. Bunlardan birkaç tanesi; kazanım odaklı konu anlatımları, soru çözümleri, deneme çözümleri, ÖSYM tarzı demo sorular, fizik kampı, deneyler eşliğinde bölümü olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca kanalın oynatma listesi bölümüne girdiğinizde hedefi yüksek olan öğrencilere yönelik önerileri de bulunuyor. Ben bu kanalda özellikle ÖSYM tarzı demo sorular serisini çok faydalı buldum. Bu seride öğrencilerin kafasını en çok karıştıran ve ÖSYM’nin sormayı çok sevdiği kavram yanılgıları, sorular üzerinden derinlemesine açıklanıyor. Birebir sınava yönelik bir video serisi.

  Bunun yanında 9, 10, 11 ve 12. Sınıfa ait konu anlatımları, soru çözümleri, yazılıya hazırlık videoları da kanaldaki içeriklerin önemli bir kısmını oluşturuyor. Videolarda kullanılan ders materyalleri ise her videonun altında PDF olarak veriliyor. Seviye: Orta-İleri.

  Ertan Sinan Şahin TYT-AYT Fizik Setleri
  Ertan Sinan Şahin TYT-AYT Fizik Setleri
  Ertan Sinan Şahin TYT-AYT Fizik Setleri
  Ertan Sinan Şahin TYT-AYT Fizik Setleri

  AYT Fizik Denemeleri ÇIKTI!
  AYT Fizik Denemeleri ÇIKTI!
  AYT Fizik Denemeleri ÇIKTI!
  AYT Fizik Denemeleri ÇIKTI!
  Önceki İçerikErtan Sinan Şahin (2/8)
  Sonraki İçerikFizikle Barış (2/8)
  Malatya Fen Lisesi’nde öğrenci iken içindeki sosyal bilim aşkını keşfetti. ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi’nden mezun olduktan sonra yine ODTÜ’de Medya ve Kültürel Çalışmalar Bölümü'nde yüksek lisansını tamamladı. Araştırma görevlisi olarak çalıştığı sırada ODTÜ Tanıtım Ofisi Koordinatörü olarak görev aldı. O günden beri üniversiteye hazırlanan gençlerle kurduğu bağı koparmadı. Çalışanbaba instagram blogunda eşitlikçi ebeveynlik rollerini özendirmek için paylaşımlar yapmakta ve hayatın anlamını hatırlatacak baba şakaları yapmaktadır. Misyonu, üniversiteye hazırlanılan yılların kayıp değil kazanç olmasını sağlamaktır.

  1 YORUM

  CEVAP VER

  Yorumunuzu yazınız!
  Lütfen adınızı yazınız