Ertan Sinan Şahin (1/8)

  1
  10

  Yazıma Ertan Sinan Şahin ile başlamak istiyorum. Çünkü benim de kendi sınav dönemimde en çok başvurduğum kaynaktı. Ertan Sinan Şahin YouTube’a 2011 yılında katılmış ve şu anda 114 bin aboneye sahip. YouTube kanalındaki ders videoları, canlı yayınları yol gösterici nitelikte. Özellikle canlı yayınları, süreleri uzun olmasına rağmen videonun sonunda sizlere bambaşka bir bakış açısını aşılıyor. Sizlere işin mantığını öğretiyor. Üstelik sohbet kısmında aklınıza takılanları sorduğunuz takdirde sanki özel dersteymişsiniz gibi soruları örnekler üzerinde yanıtlandırıyor. Bu bakış açısını benimsedikten sonra karşınıza çıkan her türlü fizik sorusunu çözebilecek hale geliyorsunuz.

  Bir yandan da ertansinansahin.com adresinde geniş bir ekiple birlikte online eğitim içerikleri hazırlıyor. 4 yıllık lise müfredatının, çıkarttıkları fasiküller ve hazırladıkları video derslerle işlendiği bir eğitim programları var. Eğer siteyi incelerseniz fark edeceksiniz ki sitede eğitim setleri yer almakta. Seti satın aldığınız takdirde sizlere pek çok imkan sunuluyor. Bunlar:

  Ertan Sinan Şahin TYT-AYT Fizik Setleri
  Ertan Sinan Şahin TYT-AYT Fizik Setleri
  Ertan Sinan Şahin TYT-AYT Fizik Setleri
  Ertan Sinan Şahin TYT-AYT Fizik Setleri
  • TYT ve AYT Fizik konularının tamamını içeren konu anlatım kitapları
  • Konu Anlatım Videoları
  • Soru Çözüm Videoları
  • Sorunu Sor, Cevap Al
  • 9, 10, 11 ve 12. Sınıf MEB Kitabını Okuyoruz Serisi
  • Kavram Yanılgıları Serisi
  • Haftanın Sorusu Serisi
  • Aklınıza Takılanlar Serisi
  • Rehberlik Videoları Serisi
  • YKS Fizik Bitirme Programı
  • Kutu Klasör

  Gördüğünüz gibi bu sette fizik bir bütün olarak ele alınmış. Bu sayede dershaneye ya da özel derslere gitmeden kendi ev ortamınızda fiziği en küçük detayına kadar öğrenebiliyorsunuz. Her seviyeye uygun bir anlatımının olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

  AYT Fizik Denemeleri ÇIKTI!
  AYT Fizik Denemeleri ÇIKTI!
  AYT Fizik Denemeleri ÇIKTI!
  AYT Fizik Denemeleri ÇIKTI!
  Önceki İçerikYKS TYT Fizik Konu Anlatımlı Palme Yayınları (1/10)
  Sonraki İçerikVIP Fizik (1/8)
  Malatya Fen Lisesi’nde öğrenci iken içindeki sosyal bilim aşkını keşfetti. ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi’nden mezun olduktan sonra yine ODTÜ’de Medya ve Kültürel Çalışmalar Bölümü'nde yüksek lisansını tamamladı. Araştırma görevlisi olarak çalıştığı sırada ODTÜ Tanıtım Ofisi Koordinatörü olarak görev aldı. O günden beri üniversiteye hazırlanan gençlerle kurduğu bağı koparmadı. Çalışanbaba instagram blogunda eşitlikçi ebeveynlik rollerini özendirmek için paylaşımlar yapmakta ve hayatın anlamını hatırlatacak baba şakaları yapmaktadır. Misyonu, üniversiteye hazırlanılan yılların kayıp değil kazanç olmasını sağlamaktır.

  1 YORUM

  1. Özel derse binlerce ₺ dökmek yerine en iyi hocadan 2-3 özel ders parasına tüm konuları öğrenebiliyorsunuz. Üstelik kayıt aldında istediğinizde dönüp tekrar edebiliyorsunuz yazılan soruların kalitesini konuşmuyorum bile.

  CEVAP VER

  Yorumunuzu yazınız!
  Lütfen adınızı yazınız