Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi 2 Yıllık Önlisans Taban Puanları ve Sıralamaları 2020

0
90
Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi 2 Yıllık Önlisans Taban Puanları ve Sıralamaları 2020

Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi taban puanları hakkında YÖK Atlas verilerine göre hazırlanan en güncel veriler bu sayfada derlendi.

Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi bir ön lisans programıdır. Bu programa yerleşmek isteyen öğrencilerin TYT puanları dikkate alınır. Bu bölümü tercih edecek adayların sonuç belgesindeki Y-TYT şeklinde belirtilen yerleştirme puan ve yerleştirme başarı sıralamasına bakarak tercih yapması gerekir.

Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi taban puanları ve başarı sıralamaları için listemizi inceleyebilirsiniz. 2020 YKS ile tercih yapacaklar için 2019 yılı verileri aşağıdadır.

Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi bölümü 2 yıllık bir ön lisans programıdır. TYT yerleştirme puanıyla öğrenci kabul etmektedir. Tabloda kontenjan sütununda (+) işaretinin sağında yer alan kısım okul birinciliği kontenjanını belirtmektedir. Açıklama kısmı boş olan bölümler devlet üniversitelerinin ücretsiz programlarıdır.

2 Yıllık Önlisans Taban Puanları ve Sıralamaları 2020
4 Yıllık Lisans Programları Taban Puanları ve Sıralamaları 2020
Üniversitelerin Taban Puanları ve Sıralamaları 2020

Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi 2 yıllık önlisans taban puanları ve Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi başarı sıralamaları için ayrıntılı tablo:

Üniversite Yüksekokul Açıklama 2019 kontenjan Taban Puan Başarı Sıralaması
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Meslek Yüksekokulu 40+1 278,30676 573135

Bu sayfayı oylayın!

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız!
Lütfen adınızı yazınız