Endüstriyel Cam ve Seramik 2 Yıllık Önlisans Taban Puanları ve Sıralamaları 2020

0
42
Endüstriyel Cam ve Seramik 2 Yıllık Önlisans Taban Puanları ve Sıralamaları 2020

Endüstriyel Cam ve Seramik taban puanları hakkında YÖK Atlas verilerine göre hazırlanan en güncel veriler bu sayfada derlendi.

Endüstriyel Cam ve Seramik bir ön lisans programıdır. Bu programa yerleşmek isteyen öğrencilerin TYT puanları dikkate alınır. Bu bölümü tercih edecek adayların sonuç belgesindeki Y-TYT şeklinde belirtilen yerleştirme puan ve yerleştirme başarı sıralamasına bakarak tercih yapması gerekir.

Endüstriyel Cam ve Seramik taban puanları ve başarı sıralamaları için listemizi inceleyebilirsiniz. 2020 YKS ile tercih yapacaklar için 2019 yılı verileri aşağıdadır.

Endüstriyel Cam ve Seramik bölümü 2 yıllık bir ön lisans programıdır. TYT yerleştirme puanıyla öğrenci kabul etmektedir. Tabloda kontenjan sütununda (+) işaretinin sağında yer alan kısım okul birinciliği kontenjanını belirtmektedir. Açıklama kısmı boş olan bölümler devlet üniversitelerinin ücretsiz programlarıdır.

2 Yıllık Önlisans Taban Puanları ve Sıralamaları 2020
4 Yıllık Lisans Programları Taban Puanları ve Sıralamaları 2020
Üniversitelerin Taban Puanları ve Sıralamaları 2020

Endüstriyel Cam ve Seramik 2 yıllık önlisans taban puanları ve Endüstriyel Cam ve Seramik başarı sıralamaları için ayrıntılı tablo:

Üniversite Yüksekokul Açıklama 2019 kontenjan Taban Puan Başarı Sıralaması
Dokuz Eylül Üniversitesi Torbalı Meslek Yüksekokulu 20+1 202,55857 1535020
Çankırı Karatekin Üniversitesi Çerkeş Meslek Yüksekokulu 15+1

Bu sayfayı oylayın!

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız!
Lütfen adınızı yazınız