Çini Sanatı ve Tasarımı 2 Yıllık Önlisans Taban Puanları ve Sıralamaları 2020

0
45
Çini Sanatı ve Tasarımı 2 Yıllık Önlisans Taban Puanları ve Sıralamaları 2020

Çini Sanatı ve Tasarımı taban puanları hakkında YÖK Atlas verilerine göre hazırlanan en güncel veriler bu sayfada derlendi.

Çini Sanatı ve Tasarımı bir ön lisans programıdır. Bu programa yerleşmek isteyen öğrencilerin TYT puanları dikkate alınır. Bu bölümü tercih edecek adayların sonuç belgesindeki Y-TYT şeklinde belirtilen yerleştirme puan ve yerleştirme başarı sıralamasına bakarak tercih yapması gerekir.

Çini Sanatı ve Tasarımı taban puanları ve başarı sıralamaları için listemizi inceleyebilirsiniz. 2020 YKS ile tercih yapacaklar için 2019 yılı verileri aşağıdadır.

Çini Sanatı ve Tasarımı bölümü 2 yıllık bir ön lisans programıdır. TYT yerleştirme puanıyla öğrenci kabul etmektedir. Tabloda kontenjan sütununda (+) işaretinin sağında yer alan kısım okul birinciliği kontenjanını belirtmektedir. Açıklama kısmı boş olan bölümler devlet üniversitelerinin ücretsiz programlarıdır.

2 Yıllık Önlisans Taban Puanları ve Sıralamaları 2020
4 Yıllık Lisans Programları Taban Puanları ve Sıralamaları 2020
Üniversitelerin Taban Puanları ve Sıralamaları 2020

Çini Sanatı ve Tasarımı 2 yıllık önlisans taban puanları ve Çini Sanatı ve Tasarımı başarı sıralamaları için ayrıntılı tablo:

Üniversite Yüksekokul Açıklama 2019 kontenjan Taban Puan Başarı Sıralaması
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Kütahya Güzel Sanatlar Meslek Yüksekokulu 15+1 185,9491 1734463

Bu sayfayı oylayın!

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız!
Lütfen adınızı yazınız