Çim Alan Tesisi ve Yönetimi 2 Yıllık Önlisans Taban Puanları ve Sıralamaları 2020

0
5
Çim Alan Tesisi ve Yönetimi 2 Yıllık Önlisans Taban Puanları ve Sıralamaları 2020

Çim Alan Tesisi ve Yönetimi taban puanları hakkında YÖK Atlas verilerine göre hazırlanan en güncel veriler bu sayfada derlendi.

Çim Alan Tesisi ve Yönetimi bir ön lisans programıdır. Bu programa yerleşmek isteyen öğrencilerin TYT puanları dikkate alınır. Bu bölümü tercih edecek adayların sonuç belgesindeki Y-TYT şeklinde belirtilen yerleştirme puan ve yerleştirme başarı sıralamasına bakarak tercih yapması gerekir.

Çim Alan Tesisi ve Yönetimi taban puanları ve başarı sıralamaları için listemizi inceleyebilirsiniz. 2020 YKS ile tercih yapacaklar için 2019 yılı verileri aşağıdadır.

Çim Alan Tesisi ve Yönetimi bölümü 2 yıllık bir ön lisans programıdır. TYT yerleştirme puanıyla öğrenci kabul etmektedir. Tabloda kontenjan sütununda (+) işaretinin sağında yer alan kısım okul birinciliği kontenjanını belirtmektedir. Açıklama kısmı boş olan bölümler devlet üniversitelerinin ücretsiz programlarıdır.

2 Yıllık Önlisans Taban Puanları ve Sıralamaları 2020
4 Yıllık Lisans Programları Taban Puanları ve Sıralamaları 2020
Üniversitelerin Taban Puanları ve Sıralamaları 2020

Çim Alan Tesisi ve Yönetimi 2 yıllık önlisans taban puanları ve Çim Alan Tesisi ve Yönetimi başarı sıralamaları için ayrıntılı tablo:

Üniversite Yüksekokul Açıklama 2019 kontenjan Taban Puan Başarı Sıralaması
Ege Üniversitesi Bayındır Meslek Yüksekokulu 30+1 194,38375 1655714

Bu sayfayı oylayın!

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız!
Lütfen adınızı yazınız