Çay Tarımı ve İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Önlisans Taban Puanları ve Sıralamaları 2020

0
20
Çay Tarımı ve İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Önlisans Taban Puanları ve Sıralamaları 2020

Çay Tarımı ve İşleme Teknolojisi taban puanları hakkında YÖK Atlas verilerine göre hazırlanan en güncel veriler bu sayfada derlendi.

Çay Tarımı ve İşleme Teknolojisi bir ön lisans programıdır. Bu programa yerleşmek isteyen öğrencilerin TYT puanları dikkate alınır. Bu bölümü tercih edecek adayların sonuç belgesindeki Y-TYT şeklinde belirtilen yerleştirme puan ve yerleştirme başarı sıralamasına bakarak tercih yapması gerekir.

Çay Tarımı ve İşleme Teknolojisi taban puanları ve başarı sıralamaları için listemizi inceleyebilirsiniz. 2020 YKS ile tercih yapacaklar için 2019 yılı verileri aşağıdadır.

Çay Tarımı ve İşleme Teknolojisi bölümü 2 yıllık bir ön lisans programıdır. TYT yerleştirme puanıyla öğrenci kabul etmektedir. Tabloda kontenjan sütununda (+) işaretinin sağında yer alan kısım okul birinciliği kontenjanını belirtmektedir. Açıklama kısmı boş olan bölümler devlet üniversitelerinin ücretsiz programlarıdır.

2 Yıllık Önlisans Taban Puanları ve Sıralamaları 2020
4 Yıllık Lisans Programları Taban Puanları ve Sıralamaları 2020
Üniversitelerin Taban Puanları ve Sıralamaları 2020

Çay Tarımı ve İşleme Teknolojisi 2 yıllık önlisans taban puanları ve Çay Tarımı ve İşleme Teknolojisi başarı sıralamaları için ayrıntılı tablo:

Üniversite Yüksekokul Açıklama 2019 kontenjan Taban Puan Başarı Sıralaması
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Pazar Meslek Yüksekokulu 55+2 210,66634 1412781

Bu sayfayı oylayın!

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız!
Lütfen adınızı yazınız